تبلیغات
BEN 10 - مـرد عنکبـوتـی
 
BEN 10
                                                        
دربـاره وبــلاگ

سـلام بـه تمـامی دوستـداران Ben10 و انیمیشن هـای جذاب دیگر. بـه وبـلاگ مـن خـوش آمـدیـد .

مـدیـر وبـلاگ - امیر محمد جلالـی نیا
نـویسنـده مطـالــب
نظــرات دوستــان
از کدام انیمیشن بیشتر خوشتان می آید؟

آمــار وبــلاگ
  • بـازدیــد امــروز =
  • بـازدیــد دیــروز =
  • بـازدیــد مـــاه =
  • بـازدیــد کــل =

مـرد عنـکبـوتـی


(Spider – man)

داستـان مرد عنکبوتی دربـاره انسـانـی آلـوده بـه رادیـواکتیـو، بـه قهـرمـانـی ، تمـام عیـار تبـدیـل مـی شـود. پیتـر بـا عمو و عمه پیر خود زندگی می کرد و آنها را همانند پدر و مادر خود دوست می داشت.


عنکبوت قرمز علیه شیطان سبز

داستان درباره پیتر پارکر و تغییر ماهیت او به مرد عنکبوتی است. دشمن مرد عنکبوتی در این كارتون دانشمندی است به نام نورمن آزبورن. او بعد از تحقیقات بسیار بالاخره موفق به حل مسئله ای بزرگ می شود و از سوی مسئولان ارشد یک پروژه که نورمن نیز در آن سهم زیادی دارد اخراج می شود.او به دلیل این كار به فكر انتقام می افتد و با داروئی که به خود تزریق می کند ، تصمیم می گیرد دنیا را به نابودی بکشاند. سردبیر روزنامه دیلی باگل که پیتر پارکر نیز به عنوان یک عکاس برای او کار می کند لقب شیطان سبز را به نورمن آزبورن می دهد. در ماجرائی که خود پیتر نیز در آن مقصر است عمو بِن کشته می شود ودرآخر هم هری می تواند شیطان سبز را شكست دهد.
داستان دیگر درباره جنبه تاریک و سیاه مرد عنکبوتی است كه با تماس به یک ماده چسبنده و تیره رنگ ظاهر مرد عنکبوتی تغییر می کند. او در ابتدا این تغییر را چندان جدی نمی گیرد ولی با مرور زمان اتفاقات عجیبی برایش پیش می آید و به آدم بدی تبدیل می شود. از سوی دیگر دو شخصیت منفی به نام های ونوم و مرد شنی نیز از راه می رسند تا بار دیگر شهر را به هرج و مرج و آشوب بکشانند. در این بین هری آزبورن نیز داروئی را به خود تزریق می کند تا بتواند به سوار شب تبدیل شده و انتقام پدر خود را از مرد عنکبوتی بگیرد...